PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31498}

Braterstwo Róży

Brotherhood of the Rose
7,2 627
ocen
7,2 10 1 627
Braterstwo Róży
powrót do forum filmu Braterstwo Róży

Ma taki specyficzny szpiegowski klimat, coraz rzadziej niestety spotykany. Oglądałem go na VHS chyba ze 100 razy :)

ocenił(a) film na 9
piotr_wojciechowski

Muszę dołączyć się do tej wypowiedzi ......świetny film

ocenił(a) film na 9
piotr_wojciechowski

Taaaaa... pamiętam go z kaset VHS, które się wymieniało na pobliskim bazarze za 5000 zł, oczywiście starych złotych. Pamiętam jak dzisiaj, tytuł nic mi nie mówił ale wóczas na kasecie był jeszcze nagrany "Uciekinier" z Arnoldem Schwarzeneggerem i na tą kasetę padło. Później okazało się, że film spodobał mi się bardziej niż ten cały Uciekinier. Szkod tylko, że kaseta gdzieś przepadła a do chwili obecnej filmu nie wydano na DVD.

ataman

Hej! Może udało Ci się zdobyć kopię filmu. Ja szukam już długo, ale nic z tego:( Będę wdzięczny za info...
Pozdr

ocenił(a) film na 9
ataman

Jeśli mimo upływu lat, jeszcze szukasz filmu "Braterstwo Róży", to mam ten film na dvd i mogę zrobić kopię. P.

piotr_wojciechowski

Hej! Masz może kopię filmu. Ja szukam już długo, ale nic z tego:( Będę wdzięczny za info...
Pozdr

ocenił(a) film na 9
lejka

Witaj! Masz już Braterstwo Róży? Jeśli nie zapros mnie do znajomych i porozmawiamy, bo mam ten film zgrany z kasety wideo. Pozdr

ocenił(a) film na 7
piotr_wojciechowski

Również widziałem na VHS. Niezły klimat. Nowe filmy często robią co raz głupsze.

ocenił(a) film na 9
revelati

Ma ten film na dvd i wracam do niego, bo jest ekstra! Jeśli chciałbyś kopię, napisz. P.

ocenił(a) film na 9
IrenaSz

Witaj Irenko Szukam wydania tego filmu od lat, a tu taka niespodzianka. Wysłałem zaproszenie do Ciebie i czekam na jakieś info. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones